O nas

Firma HENWAL powstała w 1998 roku w Radziszowie pod Krakowem. Motywacją do jej powstania była rosnąca potrzeba rynku na wyspecjalizowane produkty w segmencie folii dla budownictwa. Skupiliśmy się zatem na tej wąskiej grupie i postawiliśmy sobie za cel, by stworzyć markę , wysoce wyspecjalizowaną i jakościową w kategorii - „folii dla budownictwa". Pozwoliło to nam na dogłębne poznanie specyfiki rynku oraz jego asortymentu.
Dzisiaj Firma HENWAL jest liderem w tej dziedzinie i posiada kompletną ofertę produktów - folie budowlane, folie dla rolnictwa i ogrodnictwa, geosyntetyki i wiele innych..


Dzięki ponad 23-letniemu doświadczeniu, wykwalifikowanemu zespołowi, a także rozwadze w rozpoznaniu potrzeb Klienta, dziś możemy pochwalić się wieloletnimi współpracami z naszymi partnerami biznesowymi. Obecnie z rocznymi przychodami przekraczającymi 30 milionów złotych HENWAL jest jednym z liderów sprzedaży i produkcji folii dla budownictwa w Polsce.

imgt
parallax background

Największa oferta folii
dla nowoczesnego budownictwa.

Doświadczenie

Ponad 23-letnie doświadczenie w handlu foliami dla budownictwa. Dzięki wąskiej ofercie produktu, mogliśmy dojść do perfekcji w jej produkcji i określeniu standardów jakości. Obserwując dynamicznie rozwijający się rynek i innowacyjne rozwiązania w budownictwie, cieszymy się, że możemy brać czynny udział w tej transformacji i dopasowywać naszą ofertę do potrzeb Klientów.

Partnerstwo

Wysoce cenimy sobie nasze biznesowe współprace. Z wieloma z naszych kontrahentów mamy przyjemność współpracować niemalże od początku naszej aktywności w branży. Jesteśmy wdzięczni za wieloletnie zaufanie i relacje z Klientami, dzięki którym wciąż możemy się rozwijać i sukcesywnie zwiększać jakość i ofertę naszych produktów.

Jakość

Wykwalifikowany zespół naszych pracowników i partnerskie relacje biznesowe, pozwalają nam na osiągnięcie najwyższej jakości oferowanych produktów. Gwarancją tej jakości są liczne branżowe nagrody i certyfikaty przyznane firmie HENWAL zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Szeroka oferta

W ofercie naszych produktów branża budowlana odnajdzie wszystkie rodzaje folii potrzebnych do realizacji swoich inwestycji. Wieloletnie doświadczenie, pozwala nam dobrze określać zapotrzebowanie rynku i odpowiadać jakościowym produktem na jego potrzeby. Dzięki innowacyjnym technologiom wciąż poszerzamy asortyment naszej bazy produktowej.

parallax background

Wysoka jakość produktów,
doceniana nagrodami na rynku polskim i europejskim.

O nas

Henwal był pierwszą w Polsce spółką produkującą membranę dachową metodą laminacji ultradźwiękami. Działamy na rynku dóbr inwestycyjnych – naszym odbiorcom dostarczamy różnego rodzaju folie, niezbędne przy budowie, każdego domu w całej Polsce. Nasi dystrybutorzy, partnerzy oraz ich Klienci posiadają swoje biura handlowe, biura sprzedaży, składy i hurtownie materiałów budowlanych na terenie całego kraju a także poza jego granicami.


W chwili obecnej jesteśmy dostawcą dla kilku znaczących w Europie grup kapitałowych produkując/sprzedając do nich rożnego rodzaju folie pod kilkudziesięcioma markami. Możemy poszczycić się sprzedażą ponad pięciu miliardów metrów kwadratowych różnego rodzaju folii. Wraz z rosnącymi potrzebami rynku stale i dynamicznie się rozwijamy. Współpraca z HENWAL daje gwarancję niezawodności świadczonych usług, zapewnia globalny zasięg i wiedzę z zachowaniem lokalnego charakteru świadczonych usług, gwarancję bezpieczeństwa finansowego Państwa transakcji. Naszą siłą jest doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych pracowników, szybkość działania, szeroki zakres usług i dobre ceny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.